Polityka prywatności

Użytkownicy mogą odwiedzać Stronę lub korzystać z Usług bez przekazywania informacji o swojej tożsamości lub bez ujawniania informacji o sobie, takich jak adres e-mail.

Gromadzenie danych i jego blokowanie
Nasz serwer WWW może gromadzić informacje związane z odwiedzinami Użytkownika na stronie WWW takie, jak adres IP i domena używane do uzyskania dostępu, typ i wersja przeglądarki, witryna internetowa, z której uzyskano dostęp do strony, strona, z której Użytkownik wszedł do serwisu, i z której go opuścił, wszelkie strony wyświetlane przez ten adres IP oraz kraj, z którego pochodzi. Monitorowanie aktywności użytkownika odbywa się poprzez usługę Google Analytics, która przechowuje i analizuje ww. informacje w sposób zanonimizowany.

Na stronach, na których udostępniono linki do filmów na portalu YouTube mogą pojawić się ciasteczka wysyłane przez ten portal.

Portal prezentuje reklamy. Dostawcy reklam mogą gromadzić dane pozwalające na profilowanie użytkowników. W celu zapobieżenia udostępnianiu tych informacji włącz politykę opt-out w swojej przeglądarce (w niektórych przeglądarkach jest to opcja domyślnie włączona). Dostawcami reklam jest Google Adsense ([https://policies.google.com/?hl=pl polityka]) i firmy z nim związane.

Google (świadczące usługę Google Analytics, Adsense, Youtube) jest oddzielnym administratorem danych osobowych i samodzielnie reguluje swoje zobowiązania wobec RODO oraz Ciebie. Jeśli np. w ustawieniach usług Google wyłączysz reklamy spersonalizowane, to te ustawienia będą respektowane na tym portalu.

Blokowanie udostępniania danych jest możliwe z użyciem popularnych dodatków do przeglądarek internetowych. Blokada nie ogranicza funkcjonalności portalu, choć utrudnia nam sfinansowanie jego działalności.

Dane osobowe
Nie wymagamy przekazywania danych osobowych.